Do 3-letniego Adasia przyszli dziadkowie w odwiedziny. Babcia mówi do Adasia:
- Adasiu, tu masz pieniążki do kieszonki i sobie coś kup.
Na to Adaś:
- Babciu, ale ja mam dwie kieszonki!
- A wie pani, dlaczego mnie tak długo nie było?!
Bo byłam chora i jeszcze pojechałam na wczasy.
Daleko, daleko, nad morze.

Alma - Szkoła Języków Obcych

Strona www: www.alma.edu.pl
Woj.;Miasto: Szczecin

Ul. Duńska 67b
tel: 426-96-41

Kursy dla przedszkolaków podzielone są na grupy wiekowe:
  • 3-4 lata
  • 5-6 lat
Program zajęc obejmuje gry i zabawy odpowiednio dobrane dla grupy wiekowej. Intensywność nauki jest ustalana indywidualnie dla poszczególnych grup lub osób i może się zmieniać w zależności od potrzeb.