Humor losowo
3-letni Bartek bawił się ze starszą siostrą w pokoju, w którym tata leżał na kanapie. Nagle tata mówi:
- A teraz dzieci dajcie mi chwilę spokoju, chciałbym uciąć sobie drzemkę!
Marcinek pobiegł do kuchni i po chwili przyniósł tacie ... nożyczki.
Pięcioletnia Gosia mówi do mamy:
- Mamo, wiesz co?
- Tak?
- Nie mogę się doczekać, kiedy wypadną mi zęby
- O?!
- No ... bo wiesz... wtedy Zębowa Wróżka przyniesie mi forsę!!!
- A pani o tym to z Internetu wie? - pyta dziecko.
Ale, o czym? – No, na przykład o 12 miesiącach?

Językowe kursy dla przedszkolaków w Polsce

Woj.

Akademia Nauki - Legionowo

Strona www: torunakn.pl/
Woj.;Miasto: Legionowo
kursy dla przedszkolaków - języki: angielski

ul. Reymonta 11C
05-120 Legionowo
tel. 22 784 31 70

Celem kursu Hello English! jest zapoznanie dziecka z językiem angielskim.
Benjamin, dzielny Miś wprowadza maluchy w świat fantazji i magii, oferując dużą dawkę zabawy i ruchu. Każde zajęcia obudowane są według jednego zagadnienia. Dzieci rozumieją ich treść poprzez wesołe zabawy psychoruchowe połączone z kinezjologią edukacyjną, dzięki czemu zapamiętują dużo, szybko i efektywnie.

Program Mały Odkrywca wykorzystuje nowoczesne metody umożliwiające dzieciom przebywanie w środowisku słowa pisanego, tak by w sposób spontaniczny i bez wysiłku nauczyły się czytać przed pójściem do szkoły. Program obejmuje także naukę czytania globalnego, gdzie podstawową jednostką języka jest wyraz (słowo) a nie litera. Dziecko nauczy się czytać poprzez gry, zadania i zabawy na zajęciach oraz ćwicząc z rodzicami w domu.Aktualizacje proszę przesyłać na 

W roku szkolnym 2015/2016 funkcjonowało 21,1 tys. (21,7 tys. w roku poprzednim) formalnie zarejestrowanych placówek wychowania przedszkolnego: 11,3 tys. przedszkoli (wzrost o 0,4 tysiąca), 7,8 tys. oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych, 0,1 tys. zespołów wychowania przedszkolnego oraz 1,9 tys. punktów przedszkolnych.
Polityka Prywatności