3-letni Bartek bawił się ze starszą siostrą w pokoju, w którym tata leżał na kanapie. Nagle tata mówi:
- A teraz dzieci dajcie mi chwilę spokoju, chciałbym uciąć sobie drzemkę!
Marcinek pobiegł do kuchni i po chwili przyniósł tacie ... nożyczki.
Pięcioletnia Gosia mówi do mamy:
- Mamo, wiesz co?
- Tak?
- Nie mogę się doczekać, kiedy wypadną mi zęby
- O?!
- No ... bo wiesz... wtedy Zębowa Wróżka przyniesie mi forsę!!!

Akademia Nauki - Legionowo

Strona www: torunakn.pl/
Woj.;Miasto: Legionowo

ul. Reymonta 11C
05-120 Legionowo

Celem kursu Hello English! jest zapoznanie dziecka z językiem angielskim.
Benjamin, dzielny Miś wprowadza maluchy w świat fantazji i magii, oferując dużą dawkę zabawy i ruchu. Każde zajęcia obudowane są według jednego zagadnienia. Dzieci rozumieją ich treść poprzez wesołe zabawy psychoruchowe połączone z kinezjologią edukacyjną, dzięki czemu zapamiętują dużo, szybko i efektywnie.

Program Mały Odkrywca wykorzystuje nowoczesne metody umożliwiające dzieciom przebywanie w środowisku słowa pisanego, tak by w sposób spontaniczny i bez wysiłku nauczyły się czytać przed pójściem do szkoły. Program obejmuje także naukę czytania globalnego, gdzie podstawową jednostką języka jest wyraz (słowo) a nie litera. Dziecko nauczy się czytać poprzez gry, zadania i zabawy na zajęciach oraz ćwicząc z rodzicami w domu.