Do 3-letniego Adasia przyszli dziadkowie w odwiedziny. Babcia mówi do Adasia:
- Adasiu, tu masz pieniążki do kieszonki i sobie coś kup.
Na to Adaś:
- Babciu, ale ja mam dwie kieszonki!
- A wie pani, dlaczego mnie tak długo nie było?!
Bo byłam chora i jeszcze pojechałam na wczasy.
Daleko, daleko, nad morze.

Alta Linguistic

Strona www: www.altaling.eu
Woj.;Miasto: Wrocław

ul. Ołtaszyńska 92c lokal 9
Wrocław

Język Angielski w Krainie Baśni dla dzieci od 2 roku życia.
Świat baśniowy, który aranżujemy na zajęciach, jest znany i przyjazny maluchom. Najmłodsi poznają język angielski poprzez zabawę w Krainie Baśni wraz ze Złotowłosą, Piernikowym Ludzikiem, Małym Misiem czy Królewną Śnieżką i innymi pacynkami. Pantomima, wierszyki, piosenki i zabawy ruchowe, a także prace plastyczne wkomponowane w treść bajek zawierają szczegółowo zaplanowane słownictwo.