Mama mówi do Maciusia lat 4: - Zjedz chlebek z serkiem topionym. Maciuś na to: - a gdzie on się utopił?

Akademia Języka Angielskiego hello :)

Woj.;Miasto: Bydgoszcz

ul. Jagiellońska 53/4
85-097 Bydgoszcz

W Szkole Językowej hello :) lekcje z dziećmi w wieku przedszkolnym zaczynają się zawsze od „powtórki na dywanie, gdzie nie obce jest turlanie”. Potem gry i zabawy w specjalnie przygotowanej do tego sali. Lektorzy zatrudnieni w hello :) posiadają doświadczenie w nauczaniu dzieci. W szkole dostępne są aktualizowane informacje na temat przeprowadzonych lekcji (temat i cele lekcji, przeprowadzone ćwiczenia, zadania domowe itp.), dzięki czemu rodzice mogą aktywnie uczestniczyć w nauce swojej pociechy w domu oraz nadzorować jej postępy, a nieobecni uczniowie uzupełnić wiadomości.