Do 3-letniego Adasia przyszli dziadkowie w odwiedziny. Babcia mówi do Adasia:
- Adasiu, tu masz pieniążki do kieszonki i sobie coś kup.
Na to Adaś:
- Babciu, ale ja mam dwie kieszonki!
- A wie pani, dlaczego mnie tak długo nie było?!
Bo byłam chora i jeszcze pojechałam na wczasy.
Daleko, daleko, nad morze.

Between Szkoła Językowa - Wrocław

Woj.;Miasto: Wrocław

ul. Legnicka 51
Wrocław

Oferta Between zawiera szeroki wybór kursów, poczynając od tych dla najmłodszych po kursy specjalistyczne. W zależności od wieku Słuchaczy i oczekiwań Szkoła proponuje kursy dla przedszkolaków.