Humor losowo
Pięcioletnia Gosia mówi do mamy:
- Mamo, wiesz co?
- Tak?
- Nie mogę się doczekać, kiedy wypadną mi zęby
- O?!
- No ... bo wiesz... wtedy Zębowa Wróżka przyniesie mi forsę!!!
Po powrocie z podwórka Maciuś stwierdza:
- Na podwórku było tak zimno, że aż się spociłem.
Pani w przedszkolu omawia temat wiosny. Zadaje dzieciom pytanie:
- Jakie są oznaki wiosny?
Na to Kuba odpowiada bez zastanowienia:
- Kaloryfery przestają grzać!!!

Językowe kursy dla przedszkolaków w Polsce

Woj.

Centrum Językowe FILADELFIA

Woj.;Miasto: Radom
kursy dla przedszkolaków - języki: angielski

ul. Daszyńskiego 7
26-600 Radom
Tel. 360 55 84

Kurs Kids przeznaczony dla dzieci w wieku od 4 lat. Poprzez specjalnie przygotowany program zawierający piosenki, zabawy i gry językowe, nagrania, piosenki i wierszyki, a także pomoce audiowizualne tzw. flashcards dzieci poznają zarówno język, jak i kulturę krajów anglojęzycznych.Aktualizacje proszę przesyłać na 

W roku szkolnym 2015/2016 funkcjonowało 21,1 tys. (21,7 tys. w roku poprzednim) formalnie zarejestrowanych placówek wychowania przedszkolnego: 11,3 tys. przedszkoli (wzrost o 0,4 tysiąca), 7,8 tys. oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych, 0,1 tys. zespołów wychowania przedszkolnego oraz 1,9 tys. punktów przedszkolnych.
Polityka Prywatności