Humor losowo
Do 3-letniego Adasia przyszli dziadkowie w odwiedziny. Babcia mówi do Adasia:
- Adasiu, tu masz pieniążki do kieszonki i sobie coś kup.
Na to Adaś:
- Babciu, ale ja mam dwie kieszonki!
Dzieci z panią dyskutują o konkursach, zawodach, wygrywaniu i przegrywaniu. Mówią, że wygrywanie daje nam przyjemność, przegrywanie zaś jest trudne i też trzeba się nauczyć je przyjmować i radzić sobie z nim. Nie zawsze da się zwyciężyć mówi pani, ważne jest jak się z tej porażki podnosi.
- No właśnie - mówi Bartek
- Niemcy przegrali z Polską
- Tak? To jakiś mecz wczoraj był i Polacy wygrali? - pyta bardzo zdziwiona pani.
- Nie! Wojnę z nami Niemcy przegrali! - odpowiada Bartek
- A wie pani, dlaczego mnie tak długo nie było?!
Bo byłam chora i jeszcze pojechałam na wczasy.
Daleko, daleko, nad morze.

Językowe kursy dla przedszkolaków w Polsce

Woj.

Centrum Edukacyjne ATUT

Strona www: www.atut-ce.pl/
Woj.;Miasto: Legnica
kursy dla przedszkolaków - języki: angielski, niemiecki

Legnica,
Os. Kartuska 2, tel. 76 722 23 55
ul. Piastowska 43, tel. 76 722 67 67

Kursy dla najmłodszych Słuchaczy (dzieci od 4. roku życia) w Centrum Edukacyjnym ATUT kierują się nieco innymi prawami niż pozostałe kursy. Zajęcia dla najmłodszych trwają 40 minut i odbywają się dwa razy w tygodniu. Większość pracy, łącznie z utrwalaniem poznanego materiału odbywa się na lekcji. Małe dzieci nie potrafią jeszcze samodzielnie pracować, a rodzice nie zawsze mają czas na wspólne odrabianie lekcji. Dzieci u nas uczą się w sposób naturalny, tak jak uczyły się swojego języka ojczystego. Zajęcia zawierają dużo elementów zabaw prowadzonych w języku obcym, w trakcie których dzieci rozwijają rozumienie ze słuchu i używanie języka komunikatywnego. Lektor w równym stopniu musi zwracać uwagę na rozwój emocjonalny i predyspozycje dziecka, wykorzystując je do konstruowania zajęć w taki sposób, aby dzieci angażowały się w nie emocjonalnie.Aktualizacje proszę przesyłać na 

W roku szkolnym 2015/2016 funkcjonowało 21,1 tys. (21,7 tys. w roku poprzednim) formalnie zarejestrowanych placówek wychowania przedszkolnego: 11,3 tys. przedszkoli (wzrost o 0,4 tysiąca), 7,8 tys. oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych, 0,1 tys. zespołów wychowania przedszkolnego oraz 1,9 tys. punktów przedszkolnych.
Polityka Prywatności