Do 3-letniego Adasia przyszli dziadkowie w odwiedziny. Babcia mówi do Adasia:
- Adasiu, tu masz pieniążki do kieszonki i sobie coś kup.
Na to Adaś:
- Babciu, ale ja mam dwie kieszonki!
- A wie pani, dlaczego mnie tak długo nie było?!
Bo byłam chora i jeszcze pojechałam na wczasy.
Daleko, daleko, nad morze.

Centrum Edukacyjne ATUT

Strona www: www.atut-ce.pl/
Woj.;Miasto: Legnica
kursy dla przedszkolaków - języki: angielski, niemiecki

Legnica,
Os. Kartuska 2, tel. 76 722 23 55
ul. Piastowska 43, tel. 76 722 67 67

Kursy dla najmłodszych Słuchaczy (dzieci od 4. roku życia) w Centrum Edukacyjnym ATUT kierują się nieco innymi prawami niż pozostałe kursy. Zajęcia dla najmłodszych trwają 40 minut i odbywają się dwa razy w tygodniu. Większość pracy, łącznie z utrwalaniem poznanego materiału odbywa się na lekcji. Małe dzieci nie potrafią jeszcze samodzielnie pracować, a rodzice nie zawsze mają czas na wspólne odrabianie lekcji. Dzieci u nas uczą się w sposób naturalny, tak jak uczyły się swojego języka ojczystego. Zajęcia zawierają dużo elementów zabaw prowadzonych w języku obcym, w trakcie których dzieci rozwijają rozumienie ze słuchu i używanie języka komunikatywnego. Lektor w równym stopniu musi zwracać uwagę na rozwój emocjonalny i predyspozycje dziecka, wykorzystując je do konstruowania zajęć w taki sposób, aby dzieci angażowały się w nie emocjonalnie.